LED-armatur / LED Triproof 52W 150cm K4000 med 8900lm
SKU
SLI028026NW_60
1 010,81 kr 835,38 kr
Ej i lager
-
4 dagar -
5 år -
1490 x 72 x 70mm -
52W -
IP65
- Kategorier:
- LED TL-armatur 150 cm
| SKU | SLI028026NW_60 |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 52W |
| Minimale aankoop | 1 Stycke |
| Afmeting | 1490 x 72 x 70mm |
| Dikte (in_mm) | 72 mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.500000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 104 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 60 |
| Warranty | 5 år |
| Behuizing | Aluminium och Polycarbonat |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50000 timmar |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | >80 |
| Produktens färg | Grå |
Write Your Own Review

