Endast %1 kvar
-
1–2 dagar -
2 år -
Ф 200mm * H15mm -
100 l/vecka -
20W -
IP44
- Kategorier:
- Utlopp
Rund LED-panel infälld 20 cm 20 Watt lämplig för:
Undertak, gipstak, levereras inkl. drivdon.
Ljusflöde:
Denna LED-panel har en strömförbrukning på 20 watt och en ljuseffekt på 85 L/w.
Finns i K3000 , K4000 och K6000. Du kan välja rätt färg med produkten. Om din färg inte finns med i listan är den slut i lager. Vänligen kontakta oss angående leveranstid, helst via e-post: info@dimay.com
Avsluta:
Denna LED-downlight har en vit kant och är 10 mm tjock.
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser.
Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare , vänligen kontakta oss KLICKA HÄR
| SKU | 887B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | Ф 200mm * H15mm |
| Dikte (in_mm) | 15mm |
| voorraad | 1–2 dagar |
| Vikt | 1.000000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +45°C |
| Lumen | 100 l/vecka |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD 2835 |
| Ip | IP44 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

