Rund LED-panel justerbar från Ø50 - 205 mm 20 watt vit inkl. driver
-
1–2 dagar -
2 år -
205 * 10mm -
80 l/vikt -
20W -
IP20
- Kategorier:
- LED-paneler
- Små LED-paneler
- Utlopp
- Infälld takbelysning
- Erbjuda
Den justerbara runda LED-panelen är idealisk för befintliga hål i taket där en olämplig lampa inte får plats. Med sin justerbara design kan lampan justeras från 50 till 190 mm, vilket gör den enkel att installera i olika taköppningar.
Med en effekt på 20 watt och en ljuseffektivitet på 85 lumen per watt erbjuder denna lampa tillräcklig ljusstyrka och energieffektivitet. Den finns i tre ljusfärger, nämligen K3000, K4000 och K6000, så att du kan välja önskad atmosfär och ljustemperatur som bäst passar dina behov.
Denna justerbara runda LED-panel är designad med noggrant hantverk och erbjuder hållbarhet och pålitlig prestanda. Det är en mångsidig lösning för att uppgradera ditt belysningssystem och skapa önskad atmosfär i vilket rum som helst.
Med sin justerbarhet och högkvalitativa ljusstyrka är denna justerbara runda LED-panel ett praktiskt och elegant val för både bostäder och kommersiella tillämpningar. Oavsett om du vill belysa ditt hem, kontor, butik eller något annat utrymme, erbjuder denna panel den flexibilitet och prestanda du behöver.
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser.
Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare , vänligen kontakta oss KLICKA HÄR
| SKU | 885B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Monteringshål | Ø50-205cm |
| Afmeting | 205 * 10mm |
| Dikte (in_mm) | 10 |
| Diameter | 205 mm |
| voorraad | 1–2 dagar |
| Vikt | 0.300000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | LED-drivare |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C–+50°C |
| Lumen | 80 l/vikt |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 36 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 40 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
| Produktens färg | Vit |






