Arbetslampa 50W – K4000 med 6500 lumen IP65
SKU
ML-FLWS4000K50W-A2N
300,84 kr 248,63 kr
503 I lager
Denna portabla LED-strålkastare kombinerar kraft, effektivitet och användarvänlighet i en modern design. Med en effekt på 50 watt och en ljusstyrka på 6 500 lumen ger den ett starkt och jämnt ljus, jämförbart med en traditionell 250-watts halogenstrålkastare.
-
4 dagar -
2 år -
H 230 * W 245 * 70mm -
6500 -
50W -
IP65
- Kategorier:
- LED-bygglampor
- Byggbelysning
- Nya produkter
- Arbetsbelysning
| SKU | ML-FLWS4000K50W-A2N |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 50W |
| Minimale aankoop | 1 Stycke |
| Afmeting | H 230 * W 245 * 70mm |
| Dikte (in_mm) | 70mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.800000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 150cm |
| Type lichtbron | LED |
| Lumen | 6500 |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Produktens färg | Svart |
Write Your Own Review



