113,51 kr 93,81 kr
874 I lager
LED Tri-proof-armatur utan 2x LED 60cm
-
2–3 dagar -
2 år -
L680*W113*H63mm -
IP65
- Kategorier:
| SKU | 6866-60cm |
|---|---|
| Light Colour | K3000 |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | L680*W113*H63mm |
| Dikte (in_mm) | 63 mm |
| voorraad | 2–3 dagar |
| Vikt | 1.000000 |
| Ip | IP65 |
| Geleverd incl. lichtbron | Nej |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 320 |
| Warranty | 2 år |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
Write Your Own Review


