233,84 kr 193,26 kr
894 I lager
LED Tri-proof armatur utan 2x LED 150cm
-
2–3 dagar -
2 år -
L1585*W113*H63mm -
IP65
- Kategorier:
| SKU | 6866-150cm |
|---|---|
| Light Colour | K3000 |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | L1585*W113*H63mm |
| Dikte (in_mm) | 63 mm |
| voorraad | 2–3 dagar |
| Vikt | 1.000000 |
| Ip | IP65 |
| Geleverd incl. lichtbron | Nej |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Warranty | 2 år |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
Write Your Own Review

