LED-strålkastare - Bygglampa Svart 20W 85L/W IP65
-
4 dagar -
2 år -
95x120x25mm -
1850 -
20W -
IP65
- Kategorier:
Professionell bygglampa - strålkastare:
Floodlight är det engelska ordet för bygglampa.
Denna LED-bygglampa levereras inklusive ett monteringsfäste i metall och en anslutningssladd på +/- 0,30 cm.
Ljusflöde:
LED-strålkastaren - Bygglampa har en strömförbrukning på 20 watt och en ljuseffekt på 85L/w.
Finns i K3000, K4000 ochK6000; du kan välja rätt färg med produkten.
Kvalitet:
Våra LED-strålkastare - byggarbetslampor är tillverkade av ett svart aluminiumhölje och frontglaset består av säkerhetsglas.
LED-bygglampan (strålkastare) kan användas både inomhus och utomhus; strålkastarna levereras som standard med en IP65-klassning (vattentät).
Våra LED-strålkastare - Byggbelysning är lämpliga för:
Våra byggbelysningar/strålkastare från 10-50 watt används ofta för att belysa trädgårdar, såsom träd, buskar och uppfarter.
Tyngre versioner på mer än 50 watt används för att belysa större områden som idrottsplatser, tennisbanor och parkeringsplatser, men även inomhus som verkstäder, garage och industrihallar.
| SKU | ABCSLI029038B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 95x120x25mm |
| Dikte (in_mm) | 25mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.270000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1850 |
| Incl. Driver | Utan drivrutin |
| LED Type | SMD-skivor |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium och Glas |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
| Produktens färg | Svart |

