LED-skenlampa/spotlight 40W LYDIA Svart CRI +90 Enfas
-
3 år -
145 mm x197 mm -
40W -
IP20
- Kategorier:
LED-skenlampa/spotlight 40W LYDIA BLACK CRI +90 Enfas
40W LED-skenspotlight. Med sitt justerbara system kan ljuset riktas i alla riktningar, vilket gör det möjligt att ändra belysningen efter behov.
Av denna anledning är denna plats perfekt för att framhäva specifika element och därmed skapa flera miljöer.
Ljusa färger:
Finns i K3000, K4000 och K6000. Du kan välja rätt färg med produkten. Om din färg inte finns med i listan är den slut i lager. Vänligen kontakta oss angående leveranstid, helst via e-post: info@dimay.com
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser.
Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare, vänligen kontakta oss KLICKA HÄR
| SKU | 4806 |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Minimum Order | 3 |
| Afmeting | 145 mm x197 mm |
| Vikt | 3.500000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| LED Type | MAJSKOLV |
| Ip | IP20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 24º-60º |
| Warranty | 3 år |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 35 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cri | 90 |

