LED-panel 62x62cm – Ultratunn 9 mm – 40W 110 Lm/W – Flimmerfri drivdon – 3 års garanti
SKU
12400
Endast %1 kvar
Energieffektiv LED-panel 62x62 cm, perfekt som infälld panel för kontor, skolor och butiker. Ultratunn (9 mm) med flimmerfritt drivdon för behagligt ljus. Inkluderar 3 års garanti.
-
4 dagar -
3 år -
620*620*9mm -
110 l/vecka -
40W -
IP20
- Kategorier:
- LED-paneler
- LED-paneler 62x62cm
| SKU | 12400 |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Minimale aankoop | 2 Stycke |
| Monteringshål | 590*590mm |
| Afmeting | 620*620*9mm |
| Dikte (in_mm) | 9mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 1.800000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C–+40°C |
| Lumen | 110 l/vecka |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 3 år |
| Behuizing | Aluminium och PMMA |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ja |
| Cri | 80 |
| Produktens färg | Vit |
Write Your Own Review






