LED-panel 60x60cm 45W IP44 RA90 K4000 108L/W inkl. flimmerfri drivdon
SKU
SLI035051NW_PW
456,47 kr 377,25 kr
Ej i lager
-
4 dagar -
5 år -
595x595x14 mm -
108 l/vecka -
45W -
IP44
- Kategorier:
- LED-paneler 60x60cm
| SKU | SLI035051NW_PW |
|---|---|
| Wattage | 45W |
| Lumen | 108 l/vecka |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 120° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 50 000 timmar |
| Behuizing | Aluminium |
| Ip | IP44 |
| Produktens färg | Vit |
| Afmeting | 595x595x14 mm |
| Vikt | 2.200000 |
| Warranty | 5 år |
| voorraad | 4 dagar |
| Aansluiting | LED-drivare |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 90 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Dikte (in_mm) | 14mm |
| Cri | >90 |
Write Your Own Review






