80,09 kr 66,19 kr
Ej i lager
Dimbar LED-drivare 800mA 36Watt 0-10Volt
-
1–2 dagar -
2 år -
36W
| SKU | 1285 |
|---|---|
| voorraad | 1–2 dagar |
| Vikt | 0.100000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Wattage | 36W |
| Minimum Order | 1 |
| Gebruik | Inne |
| Warranty | 2 år |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | 1-10V |
| Produktens färg | Vit |
Write Your Own Review

