T26 LED-kylskåpslampa 2W bajonettfattning 230V
SKU
WOJ+52323
16,47 kr 13,61 kr
Ej i lager
-
4 dagar -
2 år -
23x50mm -
70 l/vecka -
2W -
IP20
- Kategorier:
- LED-kylskåpslampa T26
| SKU | WOJ+52323 |
|---|---|
| Wattage | 2W |
| Voltage | 220V |
| Lumen | 70 l/vecka |
| Light Colour | K3000 |
| Beam Angle | 120° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Behuizing | Aluminium och Glas |
| Ip | IP20 |
| Produktens färg | Vit |
| Afmeting | 23x50mm |
| Minimale aankoop | 10 Stycke |
| Vikt | 0.016000 |
| Warranty | 2 år |
| voorraad | 4 dagar |
| Aansluiting | BA15D |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 4 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Dikte (in_mm) | 23mm |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

