LED-remsa Smart Complete 17W RGBW+CCT+DIMM (5 meter rulle) med PU-silikon + TUYA-styrenhet
-
4 dagar -
2 år -
5000x12x2,8mm -
1200 -
17W -
IP20
- Kategorier:
- LED-remsor
- Smarta LED-lampor
Smart STRIP SMART SET erbjuder en avancerad belysningslösning med mångsidiga funktioner, vilket gör att du kan justera ljusets färg (RGB), ändra ljusets färgtemperatur (CCT) och dimma belysningen (DIMM). Dessutom kan du driftsätta och styra systemet på distans via appen på din mobila enhet.
Tekniska specifikationer:
Effekt: 17 W
Nominell ström: 147 mA
Spänning: 230 V
Energieffektivitetsklass: G
Energiförbrukning: 17 kWh/1000h
Frekvens: 50 Hz
Ström ingår: Ja
Effektfaktor: 0,5
Ljusflöde: 1200 lm (120)° / 1200 lm (360)°
Lampeffektivitet: 70 lm/W
Färgtemperatur: 3000–6000 K
Ljusfärg: Varm
Strålvinkel: 120°
Driftstemperaturområde: -20/+40 °C
Livslängd: 17 000 timmar
Skyddsklass (IP): IP20
Mått: 5000x12x2,8 mm
Vikt: 0,312 kg
Garanti: 2 år
CCT-funktionen låter dig justera ljusets färgtemperatur inom intervallet 3000-6000 K. Med en energieffektiv energiklass G och en livslängd på 17 000 timmar erbjuder denna Smart STRIP SMART SET inte bara avancerade belysningsfunktioner utan även tillförlitlighet och hållbarhet. Den eleganta designen och de mångsidiga funktionerna gör den idealisk för olika tillämpningar i bostäder och kommersiella miljöer.
| SKU | WOJ+14493 |
|---|---|
| Light Colour | CCT/RGB |
| Wattage | 17W |
| Minimale aankoop | 1 Stycke |
| Afmeting | 5000x12x2,8mm |
| Dikte (in_mm) | 2,8 mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.330000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 110cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1200 |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 34 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produktens färg | Vit |


