Endast %1 kvar
LED-lampa 6W E27 COG Klar: Mångsidig och lysande belysningslösning
E27
-
4 dagar -
2 år -
45x72mm -
142 l/vecka -
6W -
IP20
- Kategorier:
- LED-glödlampor
- E27
| SKU | 1439654 |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Lumen | 142 l/vecka |
| Beam Angle | 300° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Behuizing | Aluminium och Glas |
| Ip | IP20 |
| Afmeting | 45x72mm |
| Vikt | 0.030000 |
| Warranty | 2 år |
| voorraad | 4 dagar |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 12 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Dikte (in_mm) | 45mm |
| Cri | >80 |
| Diameter | 45mm |
Write Your Own Review


