Endast %1 kvar
-
4 dagar -
2 år -
37x100mm -
52 lm -
6W -
IP20
- Kategorier:
- E14
| SKU | ABCWOJ+14385 |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 37x100mm |
| Aantal | Minimiköp 2 stycken |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.030000 |
| Aansluiting | E14 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 52 lm |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 12 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 160 |
| Warranty | 2 år |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
Write Your Own Review

