51,55 kr 42,60 kr
1121 I lager
-
4 dagar -
2 år -
45x89 mm -
106 l/vecka -
4,9 W -
IP20
- Kategorier:
- Smarta LED-lampor
- E14
- E14
| SKU | WOJ+14630 |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 4,9 W |
| Minimale aankoop | 4 Stycke |
| Afmeting | 45x89 mm |
| Diameter | 45mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.010000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E14 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 106 l/vecka |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 9,8 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 220° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Lifetime [h] | 17000 timmar |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produktens färg | Vit |
Write Your Own Review


