LED G9 230V 3,8W NW SMD 5 ÅR PREMIUM SPEKTRUM
SKU
WOJ+14434_4W
32,09 kr 26,52 kr
Ej i lager
-
4 dagar -
2 år -
20x57 mm -
4W -
EFTER
- Kategorier:
| SKU | WOJ+14434_4W |
|---|---|
| Wattage | 4W |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 270 |
| Ip | EFTER |
| Produktens färg | N/A |
| Afmeting | 20x57 mm |
| Vikt | 0.010000 |
| Warranty | 2 år |
| voorraad | 4 dagar |
| Geleverd incl. lichtbron | Nej |
| Gebruik | Inne |
Write Your Own Review

