LED-bygglampa/strålkastare svart 10 watt med rörelsesensor 85L/W IP44
-
4 dagar -
2 år -
160x104x25mm -
810 -
10W
- Kategorier:
- Bygglampa med sensor
Professionell bygglampa inklusive sensor i svart:
Denna LED-spotlight är utrustad med en rörelsesensor; en sensorstrålkastare är idealisk för att belysa omgivningen.
Till exempel slår du på den på natten på din byggarbetsplats, och så snart rörelse detekteras varnar ljuset dig.
Lampan är utrustad med ett monteringsfäste i metall och en anslutningssladd på +/- 0,30 cm.
Ljusflöde:
Bygglampan har en strömförbrukning på 10 watt och en ljuseffekt på 85 L/W.
Kvalitet:
Våra bygglampor består av ett svart aluminiumhölje och ett frontglas av säkerhetsglas.
Bygglampan (Floodlight) kan användas både inomhus och utomhus; strålkastarna levereras som standard med IP44-klassning (vattentät).
Våra LED-strålkastare - Byggbelysning är lämpliga för:
Våra byggbelysningar/strålkastare från 10-50 watt används ofta för att belysa trädgårdar, såsom träd, buskar och uppfarter.
Tyngre versioner på mer än 50 watt används för att belysa större områden som idrottsplatser, tennisbanor och parkeringsplatser, men även inomhus som verkstäder, garage och industrihallar.
| SKU | ABCSLI029037 |
|---|---|
| Wattage | 10W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 160x104x25mm |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.270000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20+40 |
| Lumen | 810 |
| Incl. Driver | Utan drivrutin |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 100 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium och Glas |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Produktens färg | Svart |

