LED-bygglampa / strålkastare 250 Watt 110 L/W IP 66 vattentät
SKU
540B
Endast %1 kvar
-
1–2 dagar -
3 år -
L 380 x W 250 x H 130mm -
22 500 liter -
250W -
IP66
- Kategorier:
Professionell bygglampa:
Denna bygglampa levereras inklusive ett metallfäste och en nätsladd på +/- 1,10 cm.
Ljusflöde:
Bygglampan har en strömförbrukning på 250 watt och en ljusstyrka på 22 500 lumen.
Kvalitet:
Våra bygglampor består av ett svart aluminiumhölje och ett frontglas av säkerhetsglas.
Bygglampan (Floodlight) kan användas både inomhus och utomhus; strålkastarna levereras som standard med en IP66-klassning (vattentät).
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser . Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare , vänligen kontakta oss.
| SKU | 540B |
|---|---|
| Wattage | 250W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | L 380 x W 250 x H 130mm |
| Dikte (in_mm) | 125 |
| voorraad | 1–2 dagar |
| Vikt | 5.000000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 110cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C–+60°C |
| Lumen | 22 500 liter |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | Epistar 2835 |
| Ip | IP66 |
| Kwh/jaar | 500 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 3 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 75 |
Write Your Own Review

