LED AR111 G53 12V 11W SMD 20 st NW vit spektrum
SKU
WOJ+14554_11W
246,68 kr 203,87 kr
0 I lager
-
4 dagar -
2 år -
111x69 mm -
11W
- Kategorier:
| SKU | WOJ+14554_11W |
|---|---|
| Wattage | 11W |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 20 |
| Produktens färg | N/A |
| Afmeting | 111x69 mm |
| Vikt | 0.160000 |
| Warranty | 2 år |
| voorraad | 4 dagar |
| Geleverd incl. lichtbron | Nej |
| Gebruik | Inne |
Write Your Own Review

