Justerbar vit LED-spotlight 50W lämplig för infälld installation i ljusfärg K4000 eller K6000
SKU
XT965
Endast %1 kvar
-
3 år -
Ø190mm x H 160 mm -
100 Lm/W -
50W -
IP20
- Kategorier:
50W rund justerbar LED-spotlight 24º
Den infällda LED-spotlighten i aluminium på 60 W har en mycket modern design med en vit finishring. Med en strålvinkel på 100º är detta en idealisk armatur för att fokusera inomhusområden och undvika reflektioner.
Finns i K3000 , K4000 och K6000. Du kan välja rätt färg med produkten. Om din färg inte finns med i listan är den slut i lager. Vänligen kontakta oss angående leveranstid, helst via e-post: info@dimay.com
| SKU | XT965 |
|---|---|
| Wattage | 50W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | Ø190mm x H 160 mm |
| Aantal | Minimiköp 2 stycken |
| Vikt | 3.500000 |
| Aansluiting | Nätkabel +/- 40cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 100 Lm/W |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | MAJSKOLV |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 24º |
| Warranty | 3 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

