1 489,34 kr 1 230,86 kr
Ej i lager
-
4 dagar -
2 år -
1700x65x67mm -
6000 lm -
36W -
IP66
- Kategorier:
- Hängande lampor
| SKU | SLI047006NW |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 36W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 1700x65x67mm |
| Aantal | Låda (12 st.) |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 1.480000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 6000 lm |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP66 |
| Kwh/jaar | 72 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Använd inomhus och utomhus |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50000 timmar |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
Write Your Own Review

