LED-spot AR111 Vit fyrkantig 145x145x100mm tiltbar
-
4 dagar -
2 år -
145x145x100 mm -
Max 12W -
IP20
- Kategorier:
- LED-spotlights utanpåliggande
CHLOE AR111 GU10: Utanpåliggande lampa för utbytbar ljuskälla
Slank design för ytmontering
Den utanpåliggande lampan CHLOE AR111 GU10, speciellt utformad för utanpåliggande montering, kombinerar imponerande estetik och funktionalitet. Med sin rena vita finish och måtten 145x145x100 mm passar den enkelt in i alla rum och ger effektiv belysning.
Högkvalitativa material och skydd
Tillverkad av robust aluminium garanterar denna lampa optimal hållbarhet. Med en IP20-skyddsklass är den skyddad mot fasta föremål större än 12,5 mm, vilket säkerställer sinnesro vid daglig användning.
Tillförlitlighet och garanti
Med en driftspänning på 250 V och skyddsklass II erbjuder CHLOE AR111 GU10 konsekvent prestanda. Dess imponerande livslängd på 17 000 timmar, i kombination med en 2-års garanti, understryker dess överlägsna kvalitet och tillförlitlighet.
Nyckelord: CHLOE AR111 GU10, utanpåliggande lampa, utbytbar ljuskälla, aluminiumhölje, vit färg, mått 145x145x100 mm, IP20-skydd, 2 års garanti, livslängd 17 000 timmar.
| SKU | SLIP005038 |
|---|---|
| Minimale aankoop | 1 Stycke |
| Afmeting | 145x145x100 mm |
| Ip | IP20 |
| voorraad | 4 dagar |
| Vikt | 0.850000 |
| Wattage | Max 12W |
| Gebruik | Inne |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Light Colour | lichtbron niet inclusief |
| Dikte (in_mm) | 145 mm |










