-
1–2 dagar -
2 år -
200*155mm -
100 l/v -
25W -
IP20
- Kategorier:
- 1-fas skenbelysning LED
LED-skenlampa/spotlight:
Dessa LED-skenspotlights är vinklingsbara och roterbara 360º, har samma effekt som LED-spotlights och används främst för att lyfta fram specifika produkter eller föremål. De finns ofta i butiker, varuhus, museer, gallerier etc.
LED-spårspottarna kan enkelt flyttas längs skenan (säljs separat) för att uppnå önskad belysning. Tack vare den enkla designen kan LED-spårslampan/spotten placeras var som helst utan att dominera utrymmet; finns i svart eller vitt hölje.
Ljusfärger och intensitet:
LED-skenlampan/spotlighten har en energiförbrukning på 25W och ett ljusflöde på 2500 lumen.
Ljusa färger:
Finns i K3000, K4000 och K6000. Du kan välja rätt färg med produkten. Om din färg inte finns med i listan är den slut i lager. Vänligen kontakta oss angående leveranstid, helst via e-post: info@dimay.com
Montering:
För att montera denna skenlampa i taket behöver du en specialskena (valfritt). Skenan är 150 cm lång och kan förlängas med hjälp av adaptrar.
Skenan är ansluten till elnätet på ena sidan (se video). Alla spotlights kan monteras på denna skena med ett enkelt fäste, och eftersom det är en spänningsskena kommer dina spotlights att lysa upp så snart de är monterade. (plug and play).
Garanti:
Vi erbjuder 2 års garanti på våra LED-skenlampor/spotlights.
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser.
Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare, vänligen kontakta oss KLICKA HÄR
| SKU | 790B |
|---|---|
| Wattage | 25W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 200*155mm |
| Dikte (in_mm) | 155 mm |
| Diameter | 155 mm |
| voorraad | 1–2 dagar |
| Vikt | 0.200000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40/+60ºC |
| Lumen | 100 l/v |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | MAJSKOLV |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 50 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 60º |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | >80 |
| Produktens färg | Vit |






