E27 LED-lampa RGB+W 270º 10W med fjärrkontroll
Den dikroiska lampan är tillverkad med ett LED-system för att spara MER energi.
Denna vita RGB-modell levereras med en fjärrkontroll och en effekt på 10 W , vilket gör att du kan justera miljön efter önskemål.
Den är idealisk för att inreda inomhusutrymmen enligt varje användares behov.
Pris:
Vi köper våra produkter direkt från fabriken och utan mellanhänder. Det är därför vi kan erbjuda våra produkter till mycket konkurrenskraftiga priser.
Om du behöver större kvantiteter eller är återförsäljare, vänligen kontakta oss KLICKA HÄR
| SKU | XT1987 |
|---|---|
| Light Colour | RGBW |
| Wattage | 10W |
| Minimum Order | 5 |
| Afmeting | Ø60x110 mm |
| Vikt | 0.100000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 70 Lm/W |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD-skivor |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 270 |
| Warranty | 2 år |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 100 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
Write Your Own Review

