93,46 kr 77,24 kr
Ej i lager
-
2 år -
20cm -
100 Lm/W -
20W -
IP20
- Kategorier:
| SKU | 961-K6000 |
|---|---|
| Light Colour | K6000 |
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 20cm |
| Dikte (in_mm) | 26mm |
| Diameter | 200 mm |
| Vikt | 0.400000 |
| Aansluiting | LED-drivare |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +45°C |
| Lumen | 100 Lm/W |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD 2835 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inne |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30 000 |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

